Usługi

Oferujemy wykonanie prac budowlanych i instalacyjnych, wykończenia i remonty.

Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych, nowoczesnych rozwiązań. Nie wykluczamy przy tym dobrych, tradycyjnych technologii i materiałów.

Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań lub realizujemy zlecenia z gotową dokumentacją projektową, ściśle wypełniając jej zalecenia.

1.Kompleksowe wykończenia wnętrz:
   – układanie glazury , terakoty
– wykonanie gładzi gipsowej
– wykonanie tynków gipsowych
– montaż sufitów podwieszanych K-G
– montaż ścianek działowych K-G
– układanie paneli podłogowych
– malowanie
– tapetowanie
– montaż okien i drzwi
– montaż instalacji elektrycznej
– montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej
– montaż instalacji c.o.
– wszelkiego rodzaju zbudowy

2. Prace ogólno-budowlane:
   – fundamenty
– posadzki
– murowanie
– dachy
– tynkowanie

3. Docieplenia elewacji

4. Prace ziemne:
  – wykopy
– wykonanie drenaży
– niwelacja terenu
– obsadzanie studni

6. Prace brukarskie:
   – układanie kostki brukowej
– obsadzanie obrzeży (krawężników)

FLIZOWANIE : czyli układanie płytek ściennych i podłogowych. Starannie i z precyzją co do milimetra, również bardzo skomplikowane prace z  projektu, bowiem dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Cięcia dokonujemy za pomocą strumienia wody oraz pił tarczowych. Pracę wstępnie rozplanowujemy tak, by efekt końcowy był możliwie najlepszy.

GŁADŹ GIPSOWA: Wszystkie powierzchnie pokrywamy idealnie gładką gładzią gipsową, poprawia ona wygląd oraz estetykę naszych ścian i sufitów.  Jest  nieszkodliwa dla zdrowia, nie wydziela szkodliwych dla organizmów związków itd. Dzięki jej działaniu nie musisz się obawiać o osoby alergiczne, a nawet o chorych na astmę. Używana przez nas gładź jest produktem atestowanym.

OCIEPLANIE PODDASZY: Chłodne, wyziębione poddasze to już przeszłość. Nie musisz martwić się o przeciekający dach, nieszczelną budowę i wdzierający się zewsząd wiatr. Nieprzyjazne warunki atmosferyczne nigdy nie będą dla Ciebie żadnym kłopotem, wystarczy.Przez lata wykonaliśmy dziesiątki podobnych zleceń, przez co zdajemy sobie sprawę, jak ważne staje się prawidłowo ocieplone pomieszczenie na poddaszu.

INSTALACJE ELEKTRYCZNE: By nasze usługi nazwać w pełni kompleksowymi, nie może w nich zabraknąć instalacji elektrycznej. Zewnętrzna i wewnętrzna. Podłączenie telewizji, domofonów, sieci komputerowej, gniazdek. Prócz nowych instalacji, wykonujemy również modernizacje starych, by podnieść komfort i bezpieczeństwo Twojego domu. Chcąc wykonać usługę profesjonalnie.

INSTALACJE WODNO-KANALIZACYJNE : Wykonanie systemów wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania, to podstawa prawidłowej funkcjonalności domów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Pomagamy, by Twój dom był nie tylko efektowny, lecz także efektywny. Znamy się na wszystkich istniejących systemach grzewczych oraz wodno- kanalizacyjnych, wykonanych z : miedzi, stali, plastiku, alupexu.